Our product range includes a wide range of acer k202q 19.5 inch monitor, acer aspire lite laptop and acer aspire 13th gen desktop.
₹ 5000 / Piece Get Latest Price
| Screen Size | 19.5 inch |
| Screen Resolution | 1366×768 (HD) |
| Panel Type | IPS |
| Refresh Rate | 75 Hz |
| Response Time | 2 ms |
| Sync Technology | FreeSync |
| HDMI Ports | 2 Ports |
| Height Adjust Stand | Fixed Stand |
| Brand | Acer |
| Model Number/Name | K202Q |
Minimum order quantity: 5 Piece
₹ 41999 / Piece Get Latest Price
| Series | Aspire |
| Processor | Intel Core i5 |
| RAM | 8 GB |
| Screen Size | 14 inch |
| Storage Type | SSD |
| Storage Capacity | 512 GB |
| Operating System | Windows 11 |
| Graphics | Integrated |
| Brand | Acer |
Minimum order quantity: 5 Piece
₹ 66000 / Piece Get Latest Price
| Processor | Intel Core i7 |
| RAM | 8 GB |
| Storage Type | HDD |
| Storage Capacity | 512 GB |
| Processor Generation | 13th Gen |
| Operating System | Windows 11 Pro |
| Graphics | Intel UHD |
| Brand | Acer |
Minimum order quantity: 5 Piece
Sukanya Sharma (Manager)
Techtronics Global Innovations Private Limited
Fifth Floor, 504, Eros Apartment, Nehru Place Market Road, 56 Nehru Place
New Delhi - 110019, Delhi, India