Prominent & Leading Wholesaler from New Delhi, we offer apple macbook air 13 inch and apple 2024 mac mini desktop.
₹ 75000 / Piece Get Latest Price
| Model | MacBook Air |
| Chip | M1 |
| Screen Size | 12 inch |
| RAM | 8 GB |
| Storage Capacity | 512 GB |
| Color | Silver |
| Battery Backup | 10–15 hr |
| Brand | Apple |
Minimum order quantity: 5 Piece
₹ 60000 / Piece Get Latest Price
| Chip | Apple M1 |
| RAM Size | 16 GB |
| Storage Size | 512 GB |
| Year | 2024 |
| Graphics | Integrated |
| Colour | Silver |
| Brand | Apple |
Minimum order quantity: 5 Piece
Sukanya Sharma (Manager)
Techtronics Global Innovations Private Limited
Fifth Floor, 504, Eros Apartment, Nehru Place Market Road, 56 Nehru Place
New Delhi - 110019, Delhi, India