Wholesaler of a wide range of products which include dell inspiron 3880 desktop, dell inspiron 5570 15.6-inch laptop, dell p2225h 21.5 inch monitor and dell inspiron 5440 core 3-100u/8gb/512gb/dos 1yrs /ice blue colour.
₹ 60000 / Piece Get Latest Price
| Processor | Intel Core i5 |
| RAM | 8 GB |
| Storage Type | HDD + SSD |
| Storage Capacity | 512 GB |
| Form Factor | Tower |
| Processor Generation | 13th Gen |
| Operating System | Windows 11 Pro |
| Warranty | 2 Year |
| Model Name/Number | Inspiron 3880 |
| Brand | Dell |
Minimum order quantity: 5 Piece
₹ 30000 / Piece Get Latest Price
| Series | Inspiron 5570 |
| Processor | Intel Core i5 |
| RAM | 8 GB |
| Screen Size | 15.6 inch |
| Storage Type | SSD |
| Storage Capacity | 512 GB |
| Graphics | Integrated |
| Operating System | Windows 11 |
| Brand | Dell |
Minimum order quantity: 5 Piece
₹ 12099 / Piece Get Latest Price
| Model Series | Dell P Series |
| Screen Size | 21.5 inch |
| Screen Resolution | 1366 x 768 |
| Panel Type | IPS |
| Refresh Rate | 100 Hz |
| Color Support | sRGB 99% |
| Video Ports | HDMI |
| Model Name/Number | P2225H |
| Brand | Dell |
Minimum order quantity: 5 Piece
₹ 54000 / Piece Get Latest Price
| Processor | Intel Core i3 |
| Installed RAM | 8 GB |
| Storage Capacity | 512 GB |
| Product Line | Latitude |
| Screen Size | 14 inch |
| Operating System | DOS / No OS |
| Display Resolution | HD (1366 x 768) |
| Warranty | 3 Years Onsite |
| Storage Type | SSD |
| Special Features | Backlit Keyboard |
| Weight | Upto 1.5 kg |
| RAM Technology | DDR5 |
| Graphics Processor | Intel UHD Graphics |
| Display Refresh Rate | 60 Hz |
| Processor Cores | 6 Cores |
| Color | Silver |
| USB 3.x Ports | 2 |
| HDMI Ports | 1 |
Minimum order quantity: 1 Piece
Sukanya Sharma (Manager)
Techtronics Global Innovations Private Limited
Fifth Floor, 504, Eros Apartment, Nehru Place Market Road, 56 Nehru Place
New Delhi - 110019, Delhi, India