Offering you a complete choice of products which include hp 14s-dq2535tu laptop, hp laser mfp 136nw 4zb87a printer, hp alo 22-df0202in desktop, hp proliant dl380 g10 server and 21.5 inch hp 22f monitor.
₹ 58500 / Piece Get Latest Price
| Series | HP 14s |
| Processor | 11th Gen Core i5 1135G7 |
| RAM | 8 GB |
| Storage Type | SSD |
| Storage Capacity | 512 GB |
| Screen Size | 14 inch |
| Operating System | Windows 10 |
| Color | Silver |
| Model Name/Number | HP14s-Dq2535Tu |
| Brand | HP |
Minimum order quantity: 5 Piece
₹ 18700 / Piece Get Latest Price
| Function Type | Multifunction |
| Color Output | Color |
| Print Speed | Up to 20 ppm |
| Print Resolution | 1200 x 1200 dpi |
| Paper Size | A4 |
| Duplex Printing | Manual Duplex |
| Duty Cycle | Up to 10000 pages |
| Brand | HP |
| Model Name/Number | MFP 136nw 4ZB87A |
| Connectivity | USB; Ethernet |
Minimum order quantity: 5 Piece
₹ 40699 / Piece Get Latest Price
| Processor | AMD Ryzen 3 |
| RAM | 8 GB |
| Storage Type | HDD |
| Storage Capacity | 1 TB |
| Form Factor | Mini PC |
| Processor Generation | 11th Gen |
| Operating System | Windows 11 Pro |
| Model Name/Number | HP AlO 22-df0202in |
| Brand | HP |
Minimum order quantity: 5 Piece
₹ 500000 / Piece Get Latest Price
| Form Factor | Rack |
| Processor Type | Intel Core i3 |
| Processor Series | ProLiant DL380 G10 |
| RAM Capacity | 8 GB |
| Storage Capacity | 1 TB |
| Drive Type | SAS |
| RAID Support | RAID 0 |
| Network Port | 2 x 1GbE |
| Brand | HP |
Minimum order quantity: 5 Piece
₹ 9000 / Piece Get Latest Price
| Screen Size | 21.5 inch |
| Screen Resolution | 1920×1080 (FHD) |
| Panel Type | IPS |
| Refresh Rate | 75 Hz |
| Height Adjust Stand | Fixed Stand |
| HDMI Ports | 3 Ports |
| Model Name/Number | HP 22f |
| Brand | HP |
Minimum order quantity: 5 Piece
Sukanya Sharma (Manager)
Techtronics Global Innovations Private Limited
Fifth Floor, 504, Eros Apartment, Nehru Place Market Road, 56 Nehru Place
New Delhi - 110019, Delhi, India