Our product range includes a wide range of lenovo ideapad slim 3 laptop, lenovo thinkcentre neo 50t gen 3 desktop and lenovo ideacentra 3 desktop.
₹ 74500 / Piece Get Latest Price
| Series | IdeaPad Slim 3 |
| Processor | Intel Core i5 |
| RAM | 8 GB |
| Screen Size | 14 inch |
| Storage Type | SSD |
| Storage Capacity | 512 GB |
| Graphics | Integrated |
| Operating System | Windows 11 |
| Brand | Lenovo |
Minimum order quantity: 5 Piece
₹ 42000 / Piece Get Latest Price
| Processor | Intel Core i5 |
| RAM | 8 GB |
| Storage Type | SSD |
| Storage Capacity | 512 GB |
| Form Factor | Tower |
| Processor Generation | 13th Gen |
| Operating System | Windows 11 Pro |
| Graphics | Intel UHD |
| Brand | Lenovo |
Minimum order quantity: 5 Piece
₹ 52999 / Piece Get Latest Price
| Processor | Intel Core i10 |
| RAM | 8 GB |
| Storage Type | SSD |
| Storage Capacity | 512 GB |
| Form Factor | Tower |
| Processor Generation | 13th Gen |
| Operating System | Windows 11 Pro |
| Brand | Lenovo |
Minimum order quantity: 5 Piece
Sukanya Sharma (Manager)
Techtronics Global Innovations Private Limited
Fifth Floor, 504, Eros Apartment, Nehru Place Market Road, 56 Nehru Place
New Delhi - 110019, Delhi, India